piątek, 24 lipca 2015

Co robić w upalne wakacyjne dni?

Hej! Dzisiaj mam dla Was kilka pomysłów na spędzenie ciepłych wakacyjnych dni, czyli same przyjemności!
1. Pierwszym i moim ulubiony jest opalanie się na plaży i pływanie w morzu. oceanie czy też jeziorze. Możesz posłuchać muzyki, poczytać książki, spotkać się ze znajomymi, po wygłupiać się oraz poprawić kondycję i to wszystko  na świeżym powietrzu!

2. Chodzenie po górach. Co prawda nie należy do moich ulubionych rzeczy latem (wolę chodzić wiosną i jesienią), to można podziwiać piękne widoki, poprawić kondycję, zrobić zdjęcia czy zapełnić butelkę zdrową górską wodą.

3. Rozwijanie pasji, jeśli można to najlepiej na dworze. Ja uwielbiam fotografować, a latem mam na to dużo czasu, więc korzystam! Jeśli chodzi o inne np. sport to też można na zewnątrz, natomiast jeśli chodzi o nie wiem... gotowanie to troszkę inaczej... Ale da się dokształcać na ławce w parku - czytając książkę, jeśli tego nie lubisz to w domu - zostaw to na wieczory.

Jak Wam mijają wakacje? Coś za szybko lecą :/ Jeszcze niedawno zakończenie roku, a teraz? Już prawie cały lipiec zleciał. Sierpień na całego trzeba będzie wykorzystać!
Chłodnego dnia! :)

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam chodzić po górach, ale niestety mieszkam w Wielkopolsce i trochę km mam do nich. :( A wakacje też mi niestety szybko z leciały, ale spędzam je aktywnie i z przyjaciółmi. :) Super zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale lepiej jak mieszkamy w Wielkopolsce niż jakbyśmy mieszkały gdzieś nad morzem czy górach - nie chciałoby nam się tam chodzić, bo byśmi miały to na co dzień.
   Dziękuję ;)

   Usuń
 2. Uwielbiam chodzić po górach, ale niestety mieszkam w Wielkopolsce i trochę km mam do nich. :( A wakacje też mi niestety szybko z leciały, ale spędzam je aktywnie i z przyjaciółmi. :) Super zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne pomysły. Czas strasznie szybko leci... Nim się obejrzymy znowu będzie rok szkolny. :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się post?
Podziel się swoją opinią!

Jeśli spodobał Ci się blog - zaobserwuj ;)